valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında arsa almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) entrika süresince düzenışveriş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışveriş yetişmek sinein oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışveriş yetişmek o kadar palas bileğildir. Çünkü bu işlemlemler dolar kuru üzerinden prosedür gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein evet da oyunda daha aşkın silah gücü gibi hilelere saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini oda ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu daha uygun oynamanızı esenlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere arsa verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile arsa verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içinde arsa düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kumar süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişlemtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında arsa düz UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu sinein sineine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişki gkalıntı ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında entrika gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında umum oyuncuların nerede olduklarını seyircilere afişlemek sinein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu mekanizma hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak sinein durmadan yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her çağ bir gaye bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arsa düz duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında yahut oyunda arsa düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu olta yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi sarplü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot tenha sözcük gibi görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz kısaltmak yahut bir nesneyi nişan kısaltmak demeına gelirken Bot kelimesi, bir işlemin otomatik olarak gestaltlması demeına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir