mobil ödeme bozdurma nedir

Mobil ödeme sistemi, bitiren gruplarının düzenışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme likit sistemi ile Ödeme açmak isteyen eşhas, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip düzenışbilgiş meselelemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı çizgi bakiyesi ise krediden düşüş mimarilır. Bunun yerı düzen iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde de gerçekleştirilebilir. Bu meselelemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği yalınlık bulunan güven kartları ara buluculığı sayesinde olur.

Mobil Ödeme Sistemi sayesinde Satılarda Peşış Yakalama
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere seslenme fiyat. İşletme yerlerinin erek kitlelerinden bulunan bitiren gruplarının düzenışbilgiş düzenışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı bitiren gruplarının güven ve vezneci kartı yöntemi ile düzenışbilgiş yapmayı yeğleme ederken güven kartı ve vezneci kartı namevcut eşhas ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut hareketli ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri yeğleme ederek düzenışbilgiş yamayı yeğleme fiyat.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya başlangıçladığından itibaren bu sistemi kullanan çok şu denli nefer ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken birtakımsı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini almak lüzum. Kısaca kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi görev düz e- tecim şirket yerleri ulaştığı erek kesime bir yeni zümre daha eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin beylarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine görev vererek, erek kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda daha çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir