Kurma.Website

İnsanların yaneşeliıkları özel anılarını, ihtisas alanlarıyla zıtlarına çıkan kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut duraksız olarak ferdî isteklerini tatmin geçirmek midein kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu bahis hakkında elan detaylı bir şekilde malumat kaplamak içim blog nedir adlı ovamı okuyabilirsiniz.

# Esaslamadan önce bugün kaybetmemeniz yerine blog heveslimadan önce adlı ovamı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı elan onu birlikte bilmiyorum” diyenler midein de blog insan önerileri yahut domain önerileri ovam tam size nazaran.

Günümüzde blog mevzuları; kişilerin ihtisas alanları, tetkik yetenekleri kabilinden belirli bir amaçta ovalabileceği kabilinden; her sektörden yahut her fikirden azıcık toparlayarak da website peyda etmek mümkündür.

Doğrusu bir gündüz teknoloji dair malumat sunulurken; başka gündüz, siyasetle ilişkin paylaşımları blog içeriğinize birebir bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gündüz gitar çiktibas dair video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki gündüz dürüstıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Mevsimımı Tuzakır?
Website yarmak 2022 tarihinden itibaren bundan sonra çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır malumat ile sizinde blogacmak.com kabilinden bir siteniz olabilir. Bu konuda elan detaylı bir şekilde malumat kaplamak midein nite blog açılır ovamı okumanızı öneririm.

blog yarmak bugün almaz
Zamanınızı matlup bir şey domain adınızı ve tasar çizimınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda doğrusu bir domain (yer adı) var ise o bugün ağırbaşlı anlamda meslekiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun mideine okuyucunun sevilmiş olduğu ovaları yazmak, bu ovalara özgün video ve resimler vazetmek elan uzun bugün alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale ovap yayınlayanlar da var. Doğrusu bu süreyi ayarlamakta size kalmış haddizatında.

Ne Kadara Varlık Evet?
Bu mesleke çıbanlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yarmak midein çok vakıf harcayacak mıyım?” dır.

blog yarmak kaç vakıf
Yanıt “Hayır” Web sitesi yarmak midein katiyen öyle faik miktarlarda vakıf harcamanıza lüzum nanay. Siteyi kendiniz hevesliacağınız midein tasar çizim ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den bayağıya kuruluşlmayan bu hizmetin haddizatında maliyeti 1 bülten $20-25.

Yalnızca domain ve hosting midein bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabilinden bir nicelik tutacak. Doğrusu aylık sadece $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun midein Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize bülten 20-25 Dolar kabilinden bir rakama doğacak. Kesinlikle mı? Burdan devam…

Blog Aç Ama Münasebet?
Aslında bunun bir çok sebebi olabilir, ancak en popülerleri:

Evden vakıf kesp midein kent yarmak : Türkiye’de bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak vakıf tutulmak midein web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak değil, bazenları bu vakaı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten vakıf kesp dair en güzel yöntemlerden biri kent kurmak ve kent heveslimaktır.
1 yol öğren 1000 yol yap : Bir posta blog nite açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu mesleki kendiniz midein bir vakıf kesp yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini tabir geçirmek midein : Yalnızca blog yazmak, kendi duygularını çıbankaları ile benimsemek midein blog heveslianlarda var. Hatta bu eşhas bazen öyle popüler oluyorlar ki on binlerce koca aracılığıyla siteleri kovuşturulma ediliyor.
Varolan meslekinizi imar etmek midein : Blogları ferdî ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları mideerikler ile çok elan ziyade kitleye ulaşırlar.
Blogger tamamlanmak midein. “Blogger” yani blog sahibi kimse kelimesi son günlerde sosyal iletişim ortamı mutavassıtlığı ile yayıldığından çok popüler bir periton başüstüne. Bu eşhas bazen hayatlarını bazen ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip adetda bir hayran kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu mesleklerden faik reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar kifayetli gelmediyse kent kurmak midein 10 sebep ovama da bir bakın derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir