Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Tarihi

Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim bilimi Derneği aracılığıyla 1975 senesinde kurulmuştur. Koca kalitede yetişek vermeyi lakinçlayarak sürdüren ender okullardandır. Okul, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere yetişek vermektedir ve öğrencilerin hem bilimsel niteliği olan hem bile sosyal becerilerini geliştirmelerine odaklanır. Okul vermiş başüstüneğu yetişek sebebiyle fen adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde şanlı gösteriş oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , ılımlı ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en yerinde eğitimi vermek muhtevain en son teknolojik yetişek araçlarını kullanır. Örneğin, okulda etkileşimli tahtalar, tabletler ve sayısal yetişek mukayyetmları bulunur. Bu araçlar, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini elan ruhlu ve sefalı hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Okul, aynı zamanda öğrencilere kreatif mütalaa ve sorun çözme yeteneğini geliştirmeyi lakinçlar. Bunun muhtevain okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar eliyle sorun çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini tabir etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına olanak tanır. Ve onların kreatif mütalaa becerilerini geliştirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin sosyal ve kültürel becerilerini bile geliştirmelerine yardımcı olabilir. Okul, öğrencilere sanatla alakalı, sportif ve sosyal etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere katılmalarına olanak tanır. Bu etkinlikler, öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Ve onların okulda, toplumda elan artı bir yardım bırakmasına yardımcı olabilir.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej ayrıca öğrencilerine emlak dışı seyahetleri ve dil eğitimi gibi ilişik yetişek fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin dünya hakkında veri sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanıdıkmasına yardımcı olabilir. IPA Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış başüstüneğu dil eğitiminin etkisiyle sonraki yıllarda University of California’da almış başüstüneğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı dil eğitimi, öğrencilerin dünya hakkında elan bir küme veri sahibi olmalarına ve farklı dil ve kültürlerle elan basit iletişim kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim bilimi Derneği aracılığıyla 1975 senesinde kurulan ve bugüne derece kalitesini esirgeyici bir okuldur. Okul, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere yetişek verir ve öğrencilerin hem bilimsel niteliği olan hem bile sosyal becerilerini geliştirmelerine odaklanır. En son teknolojik yetişek araçlarını kullanarak, sorun çözme ve kreatif mütalaa becerilerini geliştirmeyi lakinçlar.
üste, öğrencilerin sosyal ve kültürel becerilerini bile geliştirmelerine yardımcı olabilir. Dar dışı ekskursionlar ve dil eğitimi gibi ilişik yetişek fırsatları da sunar. Birmebzul ünlü, hizmetinsanı, başarılı Ilim İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir