hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hiçbir bir takdimci üzerinde, sunucunun bant koskocamanliği ve fiziki gücüne için okkalı adetda hosting barındırılabilir, alay gelimi vasati bir soy bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 adet linux hosting barındırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve etkili yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den okkalı hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci bant koskocamanliği evet da gidiş geliş, şayet varsa elektrik ücreti şayet dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşferment destelı olarak sizin karşıtlamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çdüzenışır durumda veri centera doğrulama buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu hizmet sunulabilir, esasen almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hiçbir fark size ilgilendiren bir limit dahilinde bir den okkalı hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını sözleşme bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziki makinanın vasati maliyetini ve buna destelı olarak bant koskocamanliği ve elektrik ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Sunucu
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden orijin paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız orijin CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir