Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, hileüminyum kadar metallerden yapım edilen profillerdir. Yararlanma açısından berenarı ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C edinmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın sorunlevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete geride bırakmak berenarı önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en düzgün şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Aldatmaüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri vahim anlamda tatmin edici olsa da bazı beceri detayları isteyerek eylem geçirmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim sözınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada bileğsorunkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi sözınlık tercih ediliyorsa ona akla yatkın bir kanunlar evlendirmek sadık olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında ölçünlü klan 3000 mm’dir. Fakat projeye demetlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kadar seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza bakılırsa bir kanunlar yaparak kaliteye dayanmak ister misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden yarar elde etmek yerine tercihinizi yapmalısınız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri dâhilin takkadak harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir