Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi bâtınin bir kıta değil ansızın ziyade hekimin izinı gerekir ve afiyet yerleşmiş raporuna icap duyulur. Hamilelik içinde takibi yapılan bebeğin sakatlık evet da sevgi ritimlerinin olmadığı kesinleştiği gibi durumlarda terapotik kazıma (otama amaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kürtaj hizmetlemi esnasında Umumi anestezi evet da Yöresel anestezi uygulanır. Kişi Umumi anesteziye aldatmaınacak ise iş öncesi 4 saat denli oral kurumı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kazımaı ise evet da önceden örgülmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi anestezi ile kazıma örgülır. Boydak kişinin eskiden yapmış oldurmış başüstüneğu kürtajları var ise evet da uygun tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Yöresel anestezi örgülabilir. Yöresel anestezi Anestezi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel önlemlar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) yolculuk ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı tarafından örgülır. İşlem öncesinde Jinekolojik Araştırma ve rahim (uterus) örgüsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika denli sürer. Yöresel anestezi ile 15 dakika denli, Umumi anestezi ile 30 dakika denli sonrasında şahsiyet aşiyan dünyaına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak amaçlı Hekim tarafından önlemlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında şahsiyet Arama amaçlı yeniden gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son pare tarihi bakımından kanuni başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni boşaltma evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile alakadar bu iş sadece nisa tevellüt uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve marazlı beyninde nihan kalmaktadır. Gebede resmî bir dert mevcut ise ve yüklü kalma durumu şahsiyet bâtınin risk oluşturuyor ise evet da gebelik içinde zararlı olan sade kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı önlemlar var ise kişiye terapotik kazıma (otama amaçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir